fbpx

Golnica wywalczy pierwsze punkty? Grają też LKS i Rożnovia

Klub Sportowy Golnica Ryczywół gra dzisiaj z Huraganem Młynkowo.

Bardzo pozytywne wrażenie pozostawili w niedzielę po sobie piłkarze Golnicy. W meczu rozgrywanym w Ryczywole postawili wysoko poprzeczkę Kłosowi Gałowo. Wicelider objął prowadzenie 1:0 co zazwyczaj oznaczało duże problemy dla drużyny trenera Krzysztofa Cieciury i szybką utratę kolejnej bramki. Tym razem było inaczej.

Golnica pozytywnie zareagowała na straconą bramkę. Piłkarze nie spuścili głów tylko skutecznie zaatakowali bramkę rywali. Marek Musielak zapewnił wyrównanie stanu meczu na 1:1. Faworyzowani goście zdążyli w pierwszej części jednak jeszcze raz objąć prowadzenie. Po 45 minutach było 1:2.

Druga odsłona meczu to szansa na wyrównanie rezultatu. Wg obserwatorów spotkania sędzia błędnie nie podyktowała rzutu karnego dla gospodarzy. Chwilę potem to Kłos podwyższył rezultat na 1:3. Nawet taki scenariusz nie podłamał Golnicy. Tym razem Bartłomiej Skrzypek dodał wiary swojemu zepsołowi.

Przy rezutacie 2:3 Golnica nie miała nic do stracenia. Niestety dążąc do wyrównania ułatwiła też zadanie Kłosowi. W ostatnich minutach meczu rywale wykorzystali 2 okazje i wygrali 5:2.

Po meczu z Kłosem Golnica może optymistycznie oceniać swoje szanse w meczu z Huraganem. W Młynkowie nadal nie zagra Krystian Krystkowiak, ale będzie Bartłomiej Skrzypek. Do zdrowia powrócił Marek Musielak. Boisko w Młynkowie na pewno nie będzie sprzyjało grze, ale to pierwsza realna szansa na wywalczenie wiosną punktów. 

Huragan Mlynkowo - Golnica Ryczywół godz. 18:30

O godz. 18:00 Rożnovia Rożnowo gra z Bykami Obrowo. O 17:00 Lipski Klub Sportowy wybiegnie przeciwko Kłosowi Gałowo.

Fot. mbojnowski.pl