Golnica przegrała na własne życzenie (film)

Golnica Ryczywół przegrała spotkanie ligowe ze Złotymi Złotkowo.

Słoneczna aura zachęcała w niedzielę do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. W Ryczywole była dodatkowa motywacja, albowiem pierwsze po przerwie zimowej spotkanie ligowe rozgrywała Golnica. Kibice mogli znów zobaczyć w akcji swoich pupili.

Mecz tak naprawdę rozstrzygnął się w ostatnich minutach. Po pierwszej połowie był remis 1:1. W drugiej części Golnica miała kilka okazji do przechylenia szali na swoją stronę, ale tego nie uczyniła. Rywale byli skuteczniejsi. Najpierw za faul taktyczny z boiska wyleciał jeden z obrońców Golnicy. Podyktowany rzut wolny Złoci zamienili na bramkę. Chwilę potem goście podwyższyli wynik na 3:1. Czasu na odrabianie juz nie było, bo wkrótce sędzie zakończył mecz.

Po meczu przeważały opinie, że gospodarze mieli możliwość odwrócenia losów meczu. Tym razem zabrakło skuteczności. Złoci cieszyli się z udanego rewanżu, a Golnica będzie szukała punktów za tydzień w Obrzycku. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież