Futsaliści chcą walczyć o czołowe lokaty (wywiady)

Oborniccy futsaliści liczą, że po sobotnim meczu złapią właściwy rytm.

Z ulgą odetchnęli zawodnicy KS Futsal Oborniki po meczu z zespołem ze Zgierza. Konie Mechaniczne przyjechały w sobotę do Wielkopolski w osłabieniu, ale przez wiele minut prowadziły. Senna i bezbarwna gra gospodarzy była na rękę gościom. Ostatnie minuty meczu to jednak pokaz siły oborniczan. 

Po meczu wywiadu udzielili: Mikołaj Orczykowski, Przemysław Michalski (KS Futsal) oraz Marcin Karasiński (KM Zgierz).

youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież