Wywiady po meczu KS Futsal - FC Toruń

Spotkanie KS Futsal Oborniki z FC Toruń nie było zwykłym spotkaniem pucharowym.

Kilkuset widzów przybyło w czwartkowy wieczór do hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88. Do Obornik przyjechał czołowy zespół Futsal Ekstraklasy z kilkoma kadrowiczami. Emocje były do ostatnich sekund, a wans do kolejnej rundy wywalczył wicelider najlepszej polskiej ligi. Po spotkaniu wywiadów udzielili: Mikoła Orczykowski, Oktawian Solecki (KS Futsal) oraz Łukasz Żebrowski (FC Toruń).

KS Futsal Oborniki na youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież