O. Solecki: Nie weszliśmy w ogóle w mecz (wywiady)

KS Futsal Oborniki przegrał w meczu ligowym z FC Kartuzy 2:7.

W niedzielnym meczu obie drużyny miały coś do udowodnienia. Gospodarze wysoko przegrali przed rokiem we własnej hali. W Kartuzach dwukrotnie lepsi okazali się za to oborniczanie. Spotkanie dzisiejsze potwierdziło dotychczasowy trend. Ponownie lepsi w pojedynku tych zespołów byli goście.

Co po meczu powiedzieli reprezentanci obu zespołów? Więcej relacji ze spotkań KS Futsal Oborniki na naszym kanale youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież