KS Futsal Oborniki liderem 1. Polskiej Ligi Futsalu (film)

Oborniccy futsaliści zajmuja pozycję lidera 1. Polskiej Ligi Futsalu po 3 seriach spotkań.

Oborniczanie zamierzyli się w sobotę z bardzo trudnym i niewygodnym rywalem. LZS Dragon Bojano złożony jest z zawodników głównie grających na dużych trawiastych boiskach, ale także mających doświadczenie w piłce plażowej na poziomie reprezentacyjnym!

Od początku meczu w Hali Obornickiego Centrum Sportu wiele się działo. Akcje obu zespołów pachniały bramkami. Pierwsze trafienie w protokole odnotowano dla gości, którzy wykorzystali niefrasobliwość oborniczan. Do przerwy jednak to gospodarze prowadzili 2:1. W ciągu 30 sekund pokonali bramkarza rywali i na trybunach kibicom porpawił się humor.

Po zmianie stron byliśmy świadkami, aż 8 bramek. Goście grając tylko w 6 stawiali opór gospodarzom, którzy chcieli za to zmęczyć rywali. Przyjęli jednak dość zaskakującą postawę, bo ustawili się defensywnie. Pomimo kilku kolejnych błędów w obronie KS Futsal Oborniki pewnie pokonał drużynę LZS Dragon Bojano 7:4. Tym sposobem oborniczanie są liderem 1.PLF, ale nie wszyscy przeciwnicy rozegrali po tyle samo spotkań.

Bramki dla  KS Futsal zdobyli:

2x Antczak

1x Banasik, Orczykowski, Sander, Siwecki, Tomasz Wicberger

Poniżej skrót z tego spotkania.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież