Oborniccy futsaliści pojadą na Puchar Polski do Konina

oborniccy futsalisci pojada na puchar polski do konina

Seniorzy KS Futsal Oborniki zagrają w drugiej rundzie Halowego Pucharu Polski w Koninie.

Pierwszą rundę HPP oborniczanie przebrnęli bez rozgrywania meczu. Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej nie przeprowadził kwalifikacji i tym sposobem KS Futsal miał ostatecznie wolny los.

W drugiej rundzie oborniczan czeka spotkanie wyjazdowe. Losowanie odbyło się 9 stycznia w siedzibie PZPN. Drużynie prezesa Leszka Wicherka przydzielono zespół KKF Konin. Mecz ma zostać rozegrany w ostatni weekend stycznia. Dokładny termin nie ejst jeszcze znany.

Przypominamy, że w ten sam weekend w Ustce w finale Mistrzostw Polski U14 powalczy młodzieżowa drużyna złożona z zawodników KS Futsal i Sparty.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież