KS Futsal Sparta Oborniki najlepszy w Mikołajkowym Turnieju Futsalowym (film)

ks futsal sparta oborniki najlepszy w Mikolajkowym Turnieju Futsalowym

KS Futsal Sparta Oborniki zwyciężył w Mikołajkowym Turnieju Futsalowym rozegranym w Objezierzu.

9 grudnia w hali sportowej w Objezierzu spotkało się 8 drużyn. W turnieju zagrały: 3 zespoły KS Futsal Sparta Oborniki, 2 Błękitnych Owińska, Orkan Objezierze, Iskra Ludomy oraz Mieszko Gniezno.

Po kilku godzinach emocjonującej rywalizacji najwyższe miejsce na podium przypadło pierwszej drużynie KS Futsal Sparta Oborniki. W finale pokonał Orkan Objezierze. Trzecią lokatę wywalczył II zespół KS Futsal Oborniki.  

Mikołajkowy Turniej Futsalowy – Objezierze, dnia 09.12.2017

1.      KS FUTSAL SPARTA OBORNIKI

2.      ORKAN OBJEZIERZE

3.      KS FUTSAL SPARTA II OBORNIKI

4.      BŁĘKITNI I OWIŃSKA

5.      ISKRA LUDOMY

6.      MIESZKO GNIEZNO

7.      BŁĘKITNI II OWIŃSKA

8.      KS FUTSAL SPARTA III OBORNIKI

Organizatorem turnieju był KS Futsal Oborniki z prezesem Leszkiem Wicherkiem na czele. Za opiekę medyczną odpowiadał Eugeniusz Gacek, a rozjemcą na boisku był Waldemar Jastrząbek. Tadeusz Ratajczak odpowiadał za komentowanie zawodów.

W turnieju wystąpiła wspólna drużyna KS Futsal Oborniki i MKS Sparta Oborniki. To efekt porozumienia prezesów obu klubów. Tym sposobem za szkolenie młodzieży odpowiadają trenerzy: Mikołaj Wicberger i Dawid Orczykowski. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież