Czekają nas futsalowe derby w Pucharze Polski

KS Futsal Oborniki zmierzy się w 1/32 Pucharu Polski z drużyną KS Gniezno.

Dziś w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par 1/32 Pucharu Polski. Wszystkie drużyny zostały podzielone na makroregiony. Dzięki temu oborniccy futsaliści wiedzieli, że dużą dozą prawdopodobieństwa unikną dalekiego wyjazdu. 

pary 1/32 finału Halowego Pucharu Polski:

Makroregion I
zwycięzca eliminacji w Kujawsko-Pomorskim ZPN - KS BestDrive Futsal Piła
Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team - AZS Uniwersytet Gdański
zwycięzca eliminacji w Pomorskim ZPN - Team Lębork
zwycięzca eliminacji w Zachodniopomorskim ZPN - GI Malepszy Futsal Leszno
KS Futsal Oborniki - KS Gniezno

TAF Toruń - LZS Dragon Bojano

W meczy ligowym oborniczanie pewnie pokonali gnieźnian (skrót meczu). Spotkanie pucharowe KS Futsal odbędzie się 6 stycznia w hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież