KS Futsal pożegnał się z obornicką publicznością (film)

W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością KS Futsal Oborniki przegrał z Malwee Łódź.

Obornicki zespół w sobotę 6 kwietnia rozegrał przedostatni mecz w sezonie 2018/2019. KS Futsal rywalizował z Malwee Łódź. Dla Radosława Zielińskiego spotkanie to było wyjątkowe. Po raz pierwszy stanął bowiem w bramce seniorskiej drużyny. W meczu pożegnania z obornickimi sympatykami piłki halowej KS Futsal przegrał z łodzianami 3:4 (2:1). Młody bramkarz pokazał kilka udanych interwencji. W najbliższy weekend oborniczanie jada do Lubawy. Jeśli zdobędą tam choć jeden punkt to poprawią najlepsze osiągnięcie punktowe w historii występu w 1. Polskiej Ligi Futsalu. Zwycięstwo na wyjeździe da szansę na poprawę najlepszej w tej statystyce pozycji w tabeli na koniec sezonu, którą dotychczas było 6 miejsce. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież