3 punkty Golnicy w Pęckowie

3 punkty golnicy w peckowie

Golnica Ryczywół wygrała w Pęckowie z Orłem II 2:1 (2:0).

W ciepłe niedzielne popołudnie 8 kwietnia rundę wiosenną zainaugurowali piłkarze Golnicy Ryczywół. Pierwszym rywalem były rezerwy Orła z Pęckowa. Wiosenna aura zachęciła dodatkowo do wyjazdu liczną rzeszę kibiców Golnicy.

Mecz od początku układał się pod dyktando zespołu trenowanego przez Dawida Gruchota. Na listę strzelców w pierwszej części meczu wpisał się dwukrotnie Krzysztof Cieciura. Niestety do jego skuteczności nie dostosowali się koledzy, którzy na potęgę marnowali dogodne sytuacje bramkowe.

Po przerwie nadal przeważała Golnica. Trener Gruchot wprowadził na boisko 6 zawodników z ławki, w tym bramkarza. Nadal niestety ryczywolanie byli nieskuteczni. W 84 minucie gospodarze strzelili kontaktową bramkę po sporym zamieszaniu pod bramką. Golnica jednak nie wypuściła z rąk 3 punktów i odnotowała ważną wygraną na inaugurację rundy wiosennej.

Orzeł II Pęckowo - KS Golnica Ryczywół 1:2 (0:2)

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież