Wielkopolskie derby na początek nowego sezonu futsalu

Futsal Leszno pierwszym rywalem KS Futsal Oborniki

KS Futsal Oborniki w pierwszej kolejce I ligi futsalu podejmie w hali przy Obrzyckiej beniaminka z Leszna.

Zespół trenowany przez Bartosza Łeszyka rozpocznie nowy sezon od meczu z KS Futsal Leszno. Wielkopolskie derby rozegrane zostaną 23/24 września. Dla oborniczan będzie to trzeci sezon na zapleczu ekstraklasy. W poprzednich latach popularne "Wicherki" zajmowały 6 miejsce w tabeli końcowej. Ostatni sezon był zapewne najtrudniejszym. W kadrze zespołu raczej nie zajdą zmiany przed inauguracją rozgrywek 2017/2018.

W pierwszej rundzie w hali przy Obrzyckiej zobaczymy następujące zespoły:

23/24 września
vs. KS Futsal Leszno

30 września/1 października
vs. Unisław Team

14/15 października
vs. Red Devils Chojnice

4/5 listopada
vs. FC Kartuzy

25/26 listopada
vs. Helios Białystok

9/10 grudnia
vs. Costract Lubawa

Nadal nie jest znany los Politechniki Gdańskiej i Mieszka Gniezno. Kluby czekają na ponowne rozpatrzenie wniosku licencyjnego. Z gry w I lidze zrezygnowała drużyna z Piły. W nowym sezonie zagrają w II lidze.

KS Futsal Oborniki zaczyna przygotowania do sezonu 2017/2018 10 sierpnia. Treningi odbywać się będa we wtorki, czwartki i piątki w hali przy ul. Obrzyckiej o godz. 20.30.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież