Wygrane Wełny i LKS Lipa

LKS Lipa wygrała w Baborowku

28 i 29 marca odbyły się kolejne spotkania piłkarskie rundy wiosennej. 3 punkty zdobyły zespoły Wełny Rogoźno i LKS Lipa.

Po przegranej przed tygodniem na własnym boisku Sparta Oborniki grała w sobotę w Plewiskach. Niestety po raz drugi w obecnej rundzie oborniczanie schodzili w roli przegranych. Grom wygrał to spotkanie 3:2.

W lidze okręgowej zupełnie inaczej wiedze się Wełnie. Po wygranej w pierwszej wiosennej kolejce w Suchym Lesie tym razem rogoźnianie grali w roli gospodarza. Przy ul. Wielkiej Poznańskiej wygrali 1:0 z Polonią Poznań i umocnili się w czołówce ligi okręgowej.

Orkan Objezierze po wygranej przed tygodniem z Wartą Wartosław 3:0 pojechał do Baranowa. Jego kolejnym przeciwnikiem była Akademia Reissa. W rundzie jesiennej po emocjonującym spotkaniu padł remis. Dziś nieco lepsza okazała się drużyna Piotra Reissa i po bramce z 20 minuty pokonała Orkan 1:0. Przyznać jednak należy szczerze, że sprawiedliwym wynikiem byłby remis. 

W ten weekend rozgrywki zainaugurowała także B-klasa. Od wyjazdowego spotkania miała rozpocząć Rożnovia, ale na mecz z rezerwami Czarnych Wórblewo nie pojechała.

Udanie natomiast wiosnę rozpoczął zespół LKS Lipa. W niedzielne popołudnie pokonał w Baborówku tamtejszy LKS 2:0.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież