VII Turniej Piłki Ręcznej Dzieci im. J.Kubiaka

Dnia 21.03.2015 odbył się VII Turniej Piłki Ręcznej Dzieci im. Jerzego Kubiaka. Zawody otworzył sam Pan Jerzy Kubiak – Nauczyciel, Trener i wychowawca wielu pokoleń zawodników, a później nauczycieli i trenerów piłki ręcznej.

Do zawodów swoje zespoły wystawiły 4 szkoły z naszej gminy:
SP – 2 , SP – 3, SP – 4 i SP – Rożnowo. Grając w 7 zespołach i II grupach, po zaciętej walce klasyfikacja przedstawiała się następująco:
Miejsce VII – SP – 2 II zespół dziewcząt – A Dyżlą,
Miejsce VI – SP – 3 Oborniki – T. Witaszak,
Miejsce V – SP – 2 II zespół chłopców – A. Dyżlą,
Miejsce IV – SP – 2 I zespół dziewcząt – A. Dyżlą,
Miejsce III – SP – 2 I zespół chłopców – A. Dyżlą,
Miejsce II – SP – 4 Oborniki – M. Arciszewski,
Miejsce I – SP – Rożnowo – P. Cebulski.

Uczniowie wykazywali się dużymi umiejętnościami, co zauważył nasz gość i nagrodził indywidualnie zawodników. Królową Strzelców została Alicja Dreger z SP – 3, a Królem Strzelców Jan Czaprański, z SP – Rożnowo, najlepszym Bramkarzem została Julia Kowalska SP – 2 Oborniki, a Najlepszym Zawodnikiem został Maciej Łesyk z SP – 4 Oborniki.

Turniej był bardzo udaną imprezą sportową dla dzieci, dzięki  zaangażowaniu rodziców, pysznościom  z cukierni Państwa Maćkowiaków , pomocy Państwa Czaprańskich oraz ofiarnej pracy Pana Doktora Gacka. Wszystkim trenerom i dyrektorowi OCS – Panu Jackowi Okpiszowi, dziękuje organizator turnieju SP – 2 Oborniki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież