Letni Rajd NW po Złotą Pyrę -17.06.2018

Uwaga, zapisy na siódmą edycję Letniego Rajdu NW po Złotą Pyrę trwają do 8 czerwca! Impreza odbędzie się 17.06!

Start i meta zawodów zlokalizowane będą na obornickiej marinie przy ul. Gołaszyńskiej. Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 5 km. Każdy uczestnik rajdu otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny. Organizatorami VII Letniego Rajdu Nordic Walking jest Obornickie Centrum Sportu oraz Stowarzyszenie NW Włóczykije.

Rajd odbędzie się 17 czerwca. Na obornickiej marinie zlokalizowane będzie miasteczko zawodów, gdzie od godziny 7.00 będzie otwarte biuro zawodów, w którym odbędzie się weryfikacja zawodników. Start VII Letniego Rajdu Nordic Walking po Złotą Pyrę przewidziany jest na godzinę 9:00.

Zapisy na zawody trwają do 8 czerwca (piątek) , po tym terminie nie będzie już możliwości wzięcia w nich udziału. Przed dokonaniem rejestracji organizatorzy proszą o dokładne zapoznanie się z regulaminem zawodów. Szczegółowe informacje dotyczące rajdu można się uzyskać pod nr telefonu: 61 29 60 906 (Obornickie Centrum Sportu). 

Zapisy: https://plus-timing.pl/zgloszenia/rajd_NW_po_zlota_pyre-oborniki-2018/

Lista startowa: https://plus-timing.pl/zgloszenia/rajd_NW_po_zlota_pyre-oborniki-2018/lista_startowa.php

Regulamin Rajdu: http://www.ocs.oborniki.pl/index/get-file/file_id/603

pyra 2

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież