Otwarte treningi Nordic Walking

28 wrześnie w Rożnowicach odbędą się zawody Nordic Walking z cykli Korony Polski oraz kolejna edycja biegu im. Marka Stefaniaka.

Jak co roku przed zawodami organizowane są specjalne treningi. Jeden już się odbył, kolejny już 5.09.2019. Początek o godzinie 16:30 i start spod obornickiej pływalni.

Zapraszamy w imieniu Stowarzyszenia NW-Włóczykije. Zapisy i informacje pod numerem telefonu 66 330 414. 

Zapisy na zawody prowadzone są na stronie https://www.koronapolskinw.pl/zapisz-sie/roznowice-1

Więcej na temat zawodów pisalismy wcześniej-> https://www.eoborniki.pl/sport/nordic-walking/10770-korona-polski-nordic-walking-28-09-19-w-roznowicach.html

korona roznowice22

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież