Mateusz Małaczek zwyciężył w Zimowym Turnieju Szachowym

Szachowe Grand Prix 2019 rozpoczęło się od Zimowego Turnieju Szachowego.

17 lutego odbył się Zimowy Turniej Szachowy. To pierwszy turniej w 2019 roku, wchodzący w skład Szachowego GPX Oborniki. W turnieju wzięło udział 52 zawodników. Wśród nich pojawili się uczestnicy z Opalenicy,Gniezna oraz Bydgoszczy. Zwycięzcą pierwszego tegorocznego turnieju w kategorii OPEN został Mateusz Małaczek, natomiast w kat. JUNIOR Damian Moliński.

Organizatorami zawodów było Obornickie Centrum Sportu oraz Laboratorium Logiki. Kolejny turniej odbędzie się w czerwcu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież