W piątek finał Wakacji Zimowych z Piłką

W piątek 18 stycznia zakończą się Wakacje Zimowe z Piłką.

Organiatorem turnieju jest Obornickie Centrum Sportu. Wyłonieni zostali już zwycięzcy w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród roczników 2006 i młodsi oraz 2003-2005 zwyciężyły reprezentacje UKS Józek. Przed nami pozostała już tylko runda finałowa roczników 1998-2001, która odbędzie się w piątek 18 stycznia. Poniżej przedstawiamy harmonogram rundy finałowej.

Do rundy finałowej kwalifikują się 4 najlepszych zespołów z obu grup (z każdej grupy po 2 zespoły), które rozegrają mecze półfinałowe i finałowe. Natomiast drużyny, które zajęły 3 miejsce w grupie rozegrają miedzy sobą mecz o 5 miejsce.

Harmonogram rundy finałowej przedstawia się następująco:

 
Półfinały:
godz. 11.00     MotoPompki - Masno Ni
godz. 11.25     Keri Team - Żulbanda
 
Mecz o 5 miejsce:
godz. 11.50     FC Beton - FC GG
 
godz. 12.15     Mecz o 3 miejsce
godz. 12.40     FINAŁ

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież