Akademia Piłkarska Oborniki (film)

Akademia Piłkarska Oborniki zaprasza w swoje szeregi.

Akademia to najmłodszy projekt sportowy realizowany w gminie Oborniki. Dobrze wyszkolona kadra trenerska oraz komfortowe warunki mają zapewnić komfort spędzania wolnego czasu wśród dzieci połączony z nauką zasad fair play, a to wszystko przy okazji spędzania czasu z piłką nożną.

Akademia Piłkarska Oborniki działa od jesienii. Informacje na temat działalności stowarzyszenia można znaleźć na profilu społecznościowym Akademii (Akademia Piłkarska Oborniki).

Tak wyglądał trening Akademii 4 grudnia.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież