Zwycięstwo Szkoły Podstawowej z Objezierza

Szkoła Podstawowa z Objezierza okazała się najlepsza w Memoriale Stanisława Baranowskiego, Jerzego Kubisiaka i Marka Tomczaka.

W hali Obornickiego Centrum Sportu w Objezierzu po raz kolejny odbył się Memoriał Stanisława Baranowskiego Jerzego Kubisiaka i Marka Tomczaka. W zawodach rozegranych 10 grudnia wzięło udział pięć szkół podstawowych z naszej gminy. Zwycięzcami memoriału zostali uczniowie Szkoły Podstawowej z Objezierza. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Obornickie Centrum Sportu.

 

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
Im     SP Objezierze
IIm    SP Rożnowo
IIIm   SP Maniewo
IVm   SP Chrustowo
Vm    SP Kiszewo
 
Tak było w roku 2017:

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież