World Cup Junior w Siernikach dla Panamy i Brazylii (film)

W Siernikach odbył się World Cup Junior dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat.

Niedziela 12 sierpnia w Siernikach stała pod znakiem sportowej rywalizacji dzieci i młodzieży. Po raz V Łukasz Zaranek organizował turniej piłkarski. W tym roku pomysłodawcy pomagali: Sołectwo Pruśce, Stowarzyszenie Do Przodu oraz Stowarzyszenie Baranek z prezes Krystyną Gromanowską.

Rywalizacja była zaciekła, ale zgodnie z zasadami fair-play. Po kilku godzinach gry udało się wyłonić najlepszych w poszczególnych kategoriach. Na dodatkowe wyróżnienia mogli liczyć: najlepsi strzelcy, najlepsi bramkarze i najlepsi zawodnicy.

Kategoria: 2007-2008

1. Brazylia

2. Urugwaj

3. Korea Południowa

4. Japonia

Wyróżnienia:

Najlepszy strzelec: Nikodem Łąsiak

Najlepszy bramkarz: Radek Burzak

Najlepszy zawodnik: Zosia Dominikowska

 

Kategoria: 2001-2003

1. Panama

2. Francja

3. Iran

4. Polska

5. Chorwacja

Wyróżnienia:

Najlepszy strzelec: Jakub Haraj

Najlepszy bramkarz: Dawid Kaczmarek

Najlepszy zawodnik: Mateusz Napieralczyk

Na uczestników turnieju czekały medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz statuetki. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji turnieju oraz pomagali w trakcie jego trwania.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież