Blisko 500 osób na turnieju dla Joanny (foto)

Rożnovia Rożnowo, Orkan Objezierze i Przyjaciele Alanka zagrali tym razem dla Joanny.

Joanna cierpi na raka trzustki. W ciężkiej chorobie pomocną dłoń wyciągnęło do Asi wiele firm i wolontariuszy z Rożnovią na czele. Podczas niedzielnego turnieju na boisku w Rożnowie pojawiło się blisko 500 osób. W sportowej rywalizacji wzięło udział 20 drużyn. Z dziennikarskiego obowiązku dodamy, że zwyciężył zespół Silvano. Kolejne lokaty zajęły drużyny: 2. Kosbud, 3 Minimax sofa i 4 Slums Attack. Akcje charytatywne dla Joanny będą kontynuowane, a o ich terminach będziemy informować.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież