Wszyscy dziś grają dla Joanny Zamiar

Rożnovia Rożnowo i Orkan Objezierze zapraszają do udziału w turnieju charytatywnym na rzecz chorej Joanny Zamiar.

Asia będąc młodą, energiczną, wesołą i przyjazną osobą, która udzielała się w pomocy niepełnosprawnym, także w działalności charytatywnej, w wieku 35 lat, zachorowała na nowotwór złośliwy trzustki. Zawsze, mimo wypełnionego wielogodzinna pracą dnia, potrafiła znaleźć czas by bezinteresownie pomóc potrzebującym. Najpierw myślała o innych, a dopiero potem o sobie. Teraz my musimy pomóc jej i dlatego w czasie pikniku będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na leczenia Joanny, metodami nierefundowanymi przez NFZ, jak choćby hipertermia, na która została zakwalifikowana - czytamy na profilu Rożnovii. Koniecznie trzeba wybrać się dziś na boisko do Rożnowa, aby pomóc Joannie. 

Poniżej prezentujemy harmonogram spotkań dzisiejszego turnieju charytatywnego. Godziny są jednak orientacyjne. Wynika to z tego, że organizatorzy planują w międzyczasie szereg konkursów, licytacji, które mogą wpływać na czas rozpoczęcia poszczególnych spotkań.

Przypominamy, że przejad kolejowy na ul. Dworcowej jest zamknięty. Zachęcamy do skorzystania z innych dróg dojazdowych do boiska w Rożnowie, jak przez ul. Cmentarną, czy Szczytniewską.

wszyscy dzis graja dla turniej dla Joanny

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież