Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej w Obornikach

walentynkowy turniej piłki siatkowej

W Obornikach odbył się V Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych.

Z okazji święta zakochanych odbył się V Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Organizatorami spotkania byli Edyta Mysiak Schefke oraz Mariusz Bacic – nauczyciele wychowania fizycznego.

10 lutego na hali sportowej o miano najlepszej drużyny rywalizowało 5 zespołów. Rozgrywki prowadzone były w systemem „każdy z każdym”.

Najlepsze wyniki uzyskali:

1 miejsce – RODZINKA.PL

2 miejsce – MUR TEAM

3 miejsce – ROKIETNICIAKI

Organizatorzy dziękują Burmistrzowi Tomaszowi Szramie za ufundowanie nagród oraz Dyrektor Aldonie Święcichowskiej za udostępnienie sali.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież