Wszyscy na łyżwy! Lodowisko otwarte od 16:00!

wszyscy na lyzwy! lodowisko otwarte od 16

Obornickie Centrum Sportu zaprasza na lodowisko od godz. 16:00.

Pogoda nadal nie sprzyja sportom zimowym. Pracownikom OCS udało się jednak stworzyć wystarczająco grubą warstwę lodu, która pozwoli już dziś otworzyć Biały Orlik. Wszystkich zwolenników łyżew zapraszamy już od godz. 16:00.

W godzinach wieczornych temperatura ma spaść poniżej 0 stopni Celsjusza. Pozwoli to na użytkowanie lodowiska przez dłuższy czas.

lodowisko ocs oborniki cennik

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież