Otwarcie lodowiska jednak później?

Otwarcie lodowiska jednak pozniej?

Padający dziś deszcz utrudnia prace na lodowisku w Obornikach.

Obornickie Centrum Sportu przygotowywało się na otwarcie Białego Orlika na jutro, tj. w piątek 11 stycznia. Niestety dziś pogoda płata figla i termin ten stoi pod znakiem zapytania.

Czekamy na to co będzie się działo w nocy - mówił spotkany dziś przy Białym Orliku dyrektor Jacek Okpisz. W nocy ma nam sprzyjać temperatura, ale decyzja o otwarciu zapadnie prawdopodobnie w samo południe. Dodał też na koniec: Nie wyobrażam sobie, aby oborniczanie nie mogli skorzystać z lodowiska w weekend. Zapowiadany jest mróz. Myślę, że najpóźniej w sobotę ruszy Biały Orlik. Proszę jednak o cierpliwość do jutra.

Ostatnie dni pozwoliły na rozpoczęcie działań na lodowisku. Udało się już utworzyć warstwę lodu o grubości ok. 5 cm. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać na piątkową decyzję Obornickiego Centrum Sportu.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież