Nowa maszyna do czyszczenia już w posiadaniu OCS (film)

nowa maszyna do czyszczenia nawierzchni w obornickim centrum sportu

Ilość sportowców korzystających z obornickiej hali przy ul. Obrzyckiej 88 może się zwiększyć.

W ostatnim miesiącu 2017 roku Obornickie Centrum Sportu zakupiło nową maszynę do czyszczenia nawierzchni hali. Stara wymagała sporego nakładu pracy 2 osób, a czas czyszczenia hali po kleju po rozegranych meczach piłki ręcznej był długi. Zakupiona maszyna jest prosta w obsłudze, z małym promieniem skrętu. Szybsze sprzątanie hali pozwoli na lepszą organizację grafiku dla jej użytkowników.

Jestem bardzo zadowolony, że wspólnymi siłami udało się nam przekonać Burmistrza Tomasza Szramę i doprowadzić do zakupu maszyny do pielęgnacji nawierzchni hali - mówił nam jeszcze w ubiegłym roku Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Ariel Mańczak. Należy pamiętać, że na hali przy ulicy Obrzyckiej oprócz codziennych lekcji WF oraz zajęć SKS swoje treningi przeprowadzają męska i żeńska drużyna piłki ręcznej oraz futsalowcy. W weekendy hala tętni życiem: odbywają się mecze ligowe a dzięki nowej maszynie pracownicy hali będą w stanie szybko przystosować nawierzchnie aby była ona przyjazna i bezpieczna dla użytkowników - dodał na koniec Mańczak.

A jak wyglądał test nowej maszyny? Dla porównania prezentujemy też poprzedniczkę.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież