Szachowe Mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego w Obornikach (film)

szachowe mistrzostwa liceum ogolnoksztalcacego w obornikachSzachowe Mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego w Obornikach wygrali Piotr Matelski i Wiktor Mateuszak.

Szachy już na stałe zawitały w obornickich szkołach. Nie może zatem dziwić, że w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach zorganizowano turniej o jego mistrzostwo.

Organizatorami zawodów było 2 pedagogów: Waldemar Cyranek i Paweł Bździak. Celem było propagowanie szachów wśród uczniów popularnego "ogólniaka", ale i też stworzenie warunków zbliżonych do tych turniejowych.

Ostatecznie zwycięstwo przypadło Piotrowi Matelskiemu i Wiktorowi Mateuszakowi. Najlepsza wśród dziewczyn okazała się Małgorzata Wrzeszcz.

Osoby, które chciałyby wystartować w turnieju szachowym mają okazję zobaczyć, jak takie warunki stworzyli profesorowie z obornickiego LO.

 

 

Komentarze   

0 #1 Nieznajomy jakiś... 2017-12-20 08:37
Mam nadzieję ,że udało się nam zachować , chociaż w części, urok gier i zabaw rodem z "Rejsu"...?
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież