Rozpoczęły się kolejne prace na stadionie przy ul. Objezierskiej (film)

Rozpoczely sie kolejne prace na stadionie przy ul. ObjezierskiejOd czwartku rozpoczęły się kolejne prace na stadionie przy ul. Objezierskiej w Obornikach.

13 grudnia odbędzie się oficjalne otwarcie kompleksu lekkoatletycznego przy ul. Objezierskiej. Wówczas odbędzie się bieg na nowej bieżni. 160 zawodników wystartuje w Magicznej Mili.

Zanim biegacze wystartują na Obornickim Centrum Sportu wykonany zostanie dojazd. Po wykonanych pracach zupełnie rozjeżdżony został odcinek między nowym kompleksem lekkoatletycznym a bramą wjazdową na teren OCS. Dziś od rana pojawiła się firma Budro, która wykona prace.

Wykonanie dojazdu i wybudowanie trybuny były tematem m.in. posiedzeń komisji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież