W Ryczywole zakończyli oficjalnie sezon tenisa ziemnego

W ryczywole zakonczyli oficjalnie sezon tenisa ziemnego

24.11.2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole odbyło się spotkanie z okazji zakończenie sezonu ligi tenisa, która odbywała się na korcie ziemnym położonym na ryczywolskim Orliku.

W spotkaniu uczestniczyli zawodnicy, którzy zaprosili do swego grona p. R. Gembiak - Binkiewicz, Wójta Gminy Ryczywół. Pani Wójt wręczyła tenisistom puchary oraz medale. Ligę singla wygrał p. Krzysztof Winiecki. Zarówno on jak i zawodnicy z grupy finałowej otrzymali puchary - p. Andrzej Sell, p. Dariusz Łata, p. Dawid Gruchot. Pozostali obdarowani zostali medalami pamiątkowymi. W lidze debla medale za I miejsce otrzymali: Łata/Strzępka, II miejsce Jopp/Pochyluk, III miejsce Gruchot/Berndt. Statuetkę honorową z rąk Pani Wójt otrzymał Pan Ryszard Jopp. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież