Drugi dzień Reiss Cup Oborniki - Puchar pojechał do Rogoźna! (film)

Drugi dzien Reiss Cup Oborniki - puchar pojechal do Rogozna

Drużyna Rogoźno II wygrała rywalizację podczas drugiego dnia zmagań w turnieju Reiss Cup Oborniki.

W sobotę rywalizowało 20 drużyn. W serii rannej zwycięstwo przypadło drużynie z Szamotuł. Popołudniem puchar zdobyły dzieci z Pobiedzisk. 26 listopada to kolejne mecze. Od rana walczyły m.in. 2 drużyny trenowane przez Zbigniewa Chudzickiego oraz zespół gospodarzy z opiekunem Rafałem Pruszkowskim. Ostatecznie wygrana przypadła drugiej drużynie z Rogoźna, a oborniczanie zajęli miejsce trzecie.

Gartuluję serdecznie świetnej organizacji turnieju gospodarzom- mówił tuż po odebraniu przez jego zespół pucharu za zwycięstwo Zbigniew Chudzicki. Rafał Ratajski, Rafał Pruszkowski i Radek Cegielski zrobili kawał dobrej roboty. Gratuluję także naszym rywalom z finału, drużynie Areny.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z wyników. Okazało się, że praca na treningach przynosi efekt - dodał trener Chudzicki. Dziękuję moim podopiecznym za zaangażowanie. Myślę, że znajdą teraz dodatkową motywację do pracy po takim sukcesie.

Cały turniej zakończy się ok. godz. 19:00. W sesji popołudniowej rywalizuje m.in. kolejna drużyna z Obornik.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież