11 listopada Centrum Rekreacji Oborniki otwarte będzie krócej

11 listopada Centrum Rekreacji Oborniki otwarte bedzie krocej

11 listopada obornicka pływalnia będzie otwarta krócej.

W związku z organizowanym w Obornikach Biegiem Niepodległości część ulicy Czarnkowskiej zostanie zamknięta. Będzie to zapewne spore utrudnienie dla osób, które będą chciały dotrzeć do Centrum Rekreacji. Dlatego też postanowiono, że obiket będzie do dyspozycji klientów od godz. 14:00.

W niedzielę 12 listopada godziny pracy CRO pozostają bez zmian.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież