Nowe korty tenisowe w Obornikach jeszcze w kwietniu

Korty tenisowe przy ul. Objezierskiej

Jeszcze w kwietniu sympatycy tenisa ziemnego zyskają w Obornikach nowy obiekt.

Od lat marzeniem Dyrektora OCS Jacka Okpisza były korty tenisowe. Ta inwestycja z różnych przyczyn była odkładana w czasie, m.in. ze względów ekonomicznych. W ym roku jednak uda się zakończyć tę inwestycję i to w najbliższych dniach.

Korty tenisowe przy ul. Objezierskiej miały być gotowe do końca marca. W lutym jednak niskie temperatury uniemożliwiły wykonanie części prac i stąd nastąpił około 14-dniowy poślizg w terminie oddania obiektu. 

Na ten moment wydaje się, że wielkanocny zajączek przyniesie w prezencie nowy obiekt sportowy w Obornikach.

O oficjalnym terminie oddania do użytkowania tego obiektu oczywiście poinformujemy na naszym portalu.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież