Ważne wygrane Niezniszczalnych i Remo Sł. Patrol (foto)

Remo pokonalo Ziomki

W niedzielę 1. marca ponownie rywalizowały zespoły w Halowej Lidze Piłki Nożnej. Doszło do kilku ważnych rozstrzygnięć.

Pauzę w rozgrywkach Ekstraligi miał Askon. Wykorzystał ten fakt Remo Słoneczny Patrol. W arcyważnym spotkaniu pokonał 3:1 Ziomki. Do rozstrzygnięcia doszło dopiero w drugiej części. Przez wiele minut drużyny skupiały się na defensywie. Akcji bramkowych brakowało. Zmieniło się to w 18 minucie gry. Remo wówczas objęło prowadzenie. W kolejnych minutach rosła przewaga tego zespołu. Coraz bardziej uwidoczniała się przewaga fizyczna i techniczna. Kolejne 2 bramki były właśnie tego konsekwencją. Gdy wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty bramkę dla Ziomków zdobył Michał Grabiarz. Czubkiem swego buta zmienił lot piłki i pokonał bramkarza rywala. Chwilę później Ziomki miały szansę na drugą bramkę, ale zabrakło skuteczności. Na więcej zabrakło czasu. Tym sposobem Remo powróciło na pozycję liera i ma 1 punkt przewagi nad Askonem.

W innym spotkaniu Błysk pokonał Agro 2:0. Tutaj także do rozstrzygnięcia doszło w drugiej części gry. W meczu tym nie brakowało fauli i nerwowych sytuacji.

Niezwykle ważne spotkanie odbyło się w 1. lidze. Niezniszczalni grali z Underground. Wygrana tych drugich pozwoliłaby włączyć się do walki o awans innym zespołom. Tak jednak się nie stało. Niezniszczalni pokonali przeciwnika 3:2 i umocnili się w fotelu lidera.

Z tego rozwiązania ucieszyło się także Belenenses. Dzięki wygranej z Monarem wskoczyli na trzecie miejsce i mają tylko 1 punkt straty do Cotty, która ma też jedno spotkanie więcej na swoim koncie.

Poniżej komplet wyników niedzielnej serii wraz z tabelą i krótką fotorelacją.

8.55         Underground - Niezniszczalni    0:2
  9.25         Gorzka - OKS                         3:2
  9.55         Cotta – CO Bogdanowo          5:0     
10.25         Sł. Patrol - Ziomki                    3:1
10.55         Błysk - Agro                            2:0
11.25         Meduza - Browary                  1:5
11.55         Monar - Belenenses                 1:4
12.25         DPM - Hakuna                        1:1

tabela hlpn

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież