Koniec serii Szymota, Remo i Hakuna uciekają rywalom

Sloneczni lepsi od Blysku

Adrian Szymot zakończył w niedzielę serię 10 kolejnych spotkań, w których zdobywał bramkę, a jego Ziomki musiały pogodzić się z porażką. Co jeszcze ciekawego działo się w ostatniej serii spotkań HLPN?

W Ekstralidze 2 czołowe drużyny odskoczyły reszcie stawki. Stało się tak po wygranej Remo Słoneczny Patrol z Błyskiem oraz Hakuny z Ziomkami. W tym pierwszym meczu optyczną przewagę miało Remo, ale długi czas nie potrafiło udokumentować to żadną bramką. Wykorzystywał to Błysk, który niejednokrotnie groźnie strzelał na bramkę rywala. Ostatecznie dzięki bramkom w końcówce meczu Słoneczni pozostali w fotelu lidera.

Kroku najlepszej drużyny próbuje dotrzymać Hakuna. W ostatnim spotkaniu długo trwała zacięta walka. Adrian Szymot dwoił się i troił ostrzeliwując bramkę Hakuny. Na nic to jednak się zdało. Tego dnia bramkarz przeciwnika był dla snajpera Ziomków nie do zaskoczenia. W drugiej części gry Hakuna objęła prowadzenie, które wydawało się, że bezpiecznie dowiezie do końca. Cenne 3 punkty były zagrożone w ostatnich sekundach, gdy Szymot wykonywał przedłużony rzut karny. Ponieważ nie zrobił tego skutecznie Ziomki przegrały, a sam strzelec zakończył imponującą serię 10 meczy z przynajmniej jednym golem.

W innym ważnym spotkaniu DPM urwał faworyzowanemu zespołowi Askon 2 punkty.

Na zapleczu Ekstraligi toczył się bój o fotel lidera między Belenenses i Niezniszczalnymi. Szczególnie dla tych pierwszych było to ważne spotkanie. Po zaciętej walce o 3 punkty wzbogacili się Niezniszczalni, którzy tym samym uciekli niedzielnemu rywalowi na 6 punktów.  

W I lidze warto odnotować pirwsze zwycięstwo Helvetii w obecnym sezonie. Gorycz porażki z czerwoną latrnią musiał bowiem przełknąć OKS.

Poniżej prezentujemy komplet wyników, aktualne tabele i zdjęcia z meczu Remo Słoneczny Patrol - Błysk.

Niedziela 14.12.2014.  
   9.30        Belenenses – Niezniszczalni    2:3
10.05         DPM – Askon            3:3
10.40         Hakuna – Ziomki            1:0
11.15         Browary – Agro            0:2
11.50         Błysk – Sł. Patrol            0:2
12.25         Helvetia – OKS            1:0

tabela ocs

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież