fbpx

XVIII Memoriał J. Kołodziejczyka

XVIII Memoriał J. Kołodziejczyka

Corocznie największą imprezą tenisa stołowego w  powiecie  obornickim  jest Memoriał  J. Kołodziejczyka. W tym roku odbył się on 21 czerwca 2014 już po raz XVIII. Organizatorem Memoriału był MKS TS Warta Oborniki dzięki wydatnemu wsparciu Urzędu Gminy Oborniki, Starostwa Powiatowego i Gimnazjum nr 3.

  Od godziny 10:30 do rywalizacji stanęły najmłodsze dzieci tj. z klas III i młodsze a po nich  do turnieju przystąpili zawodnicy z klas IV-VI. Zakończenie  zawodów   z   wręczeniu  nagród, medali i dyplomów i słodyczy odbyło się po godzinie 15:00.  W/w trofea sportowe  wręczali  członkowie Zarządu Klubu MKS Warta w Obornikach.                                              

Głównymi  imprezami  XVIII  Memoriału  J. Kołodziejczyka  w 2014  były trzy turnieje, które rozpoczęły się o godzinie  15:30  w gościnnej Sali  Gimnazjum nr 3 w Obornikach:

  • Turniej Kobiet rozgrywany  bez  ograniczeń wiekowych
  • Turniej mężczyzn do 50 lat
  • Turniej mężczyzn powyżej 50 lat.
  • W w/w turniejach startowali zawodnicy zrzeszeni w klubach  wielkopolski, amatorzy, mieszkańcy  Obornik i Powiatu  oraz czołowa zawodniczka z Irlandii do lat  13, która zajęła I miejsce w klasach  IV-VI.  Najlepsi otrzymali nagrody  rzeczowe, medale i dyplomy. MKS Warta organizator  XVIII Memoriału  zapewnił  wszystkim uczestnikom  zimne i ciepłe napoje oraz słodycze. Zawody przebiegały w sportowej atmosferze  a uczestnicy  życzyli sobie spotkania na następnym XIX Memoriale  w 2015 w Obornikach. 

    Wyniki najlepszych w poszczególnych kategoriach: 

    Klasy I-III dziewczynki

    1.    Kaźmierczak   Weronika     - Opalenica

    2.    Szram Zofia                           - Objezierze

    3.    Waśkowiak Maja                -  Mrowino

    4.    Paziewska Zofia                   - Oborniki

    Klasy I-III  chłopcy

    1.    Kukawka Miłosz                  -  Budziszewko

    2.    Wojtecki Karol                     - Łagiewniki Kościelne

    3.    Gościniak  Krzysztof            - Mrowino

    4.    Smela Borys                          - Oborniki

    Klasy IV-VI  dziewczynki

    1.    Wawrzyniak Zofia             -   Irlandia

    2.    Kluczyńska Paula              -  Łagiewniki Kościelne

    3.    Nowak Aleksandra           -   Oborniki

    4.    Derkowska Monika          -   Oborniki

     Klasy IV-VI  chłopcy

    1.    Otuszewski Szymon        -   Łagiewniki Kościelne

    2.    Kukawka Miłosz               -   Budziszewko

    3.    Królski Jan                         -   Oborniki

    4.    Kaźmierczak Bartosz       -   Opalenica

    Kategoria Kobiet

    1.    Klabińska Agata               - Poznań

    2.    Lipska Agnieszka             - Czarnków

    3.    Iracka Monika                 -  Oborniki

    4.    Wawrzyniak Zofia           -   Irlandia

    5.    Nowak Aleksandra         - Oborniki

    6.    Derkowska Monika        - Oborniki

     Kategoria mężczyzn do 50 lat

    1.    Lisiecki Mateusz               -   Gniezno

    2.    Polus Bartosz                    - Poznań

    3.    Podobiński Marek            - Poznań

    4.    Nowak Michał                   -  Rogoźno

    5.    Waloszczyk Grzegorz       -  Poznań

    6.    Iracki Michał                     - Oborniki

    Kategoria mężczyzn  powyżej  50 lat

    1.    Wączek Roman                -  Gorzów

    2.    Raptis Piotr                       -  Poznań

    3.    Tomczak Janusz               -  Opalenica

    4.    Wołoszczak  Ireneusz      -  Poznań

    5.    Waskowski Jacek            - Poznań

    6.    Hejna Zdzisław                - Września

    MKS Warta dziękuje  dzieciom za pomoc  w przygotowaniu Sali do zawodów, panu P. Nowakowi za wykonanie okolicznościowych dyplomów instruktorowi   za  wydatną  i nieodpłatną organizacyjną pracę w  dniu  Memoriału  oraz pani  Magdalenie  Gawlik   właścicielce   kwiaciarni  za finansowe  wsparcie imprezy.