Przejdź do głównej treści

Byli na meczach Kolejorza (foto)

| Łukasz | Na sportowo

Lech Poznań - Pogoń Szczecin

2 wyjazdy na mecze Lecha Poznań zorganizowało Stowarzyszenie Bogdanowo - Zawsze Aktywni (BZA). Dzięki temu spora grupa osób miała szansę zobaczyć walkę Kolejorza z Górnikiem Zabrze oraz Pogonią Szczecin.

Łącznie w tym sezonie bogdanowska organizacja była aż 4 razy na meczach Lecha. Jesienią był to pojedynek z Pogonią Szczecin, a na wiosnę z Jagiellonią Białystok, Górnikiem Zabrze oraz ponownie ze szczecińską drużyną. Najliczniejsza grupa jechała na mecz z zabrzanami. Wówczas dzięki Stowarzyszeniu pojechało blisko 130 osób. Wsród sympatyków Kolejorza byli głównie meiszkańcy Bogdanowa, Kowalewka, Lulina i Ocieszyna.

Kolejny wyjazd na stadion przy ul. Bułgarskiej planowany jest w nowym sezonie.

 

Pasjonaci bilarda z powiatu obornickiego zorganizowali przy pomocy Centrum Rekreacji Oborniki - Bilardową Koronę Powiatu Obornickiego.
Jeżeli interesujesz się jogą, ale właśnie zaczynasz swoją przygodę z tą niesamowitą praktyką i chcesz dowiedzieć się, jaki wpływ na ćwiczenia ma oddech – zapraszamy na krótki poradnik! Dowiesz się z niego m.in. dlaczego świadome oddychanie w jodze jest tak szalenie istotne.
Na obornickich kortach przy ul. Objezierskiej rozegrano turniej KIDS CUP 2025. 
Zarządzanie zasobami ludzkimi to nie tylko rekrutacja i motywowanie pracowników. To także szkolenia, które mają na celu rozwój kompetencji zawodowych i osobistych.
Tenisistki i tenisiści stołowi Warty Poznań mają za sobą kilka lutowych startów.
2 lutego w Liścu Wielkim odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyło ponad sto zawodniczek i zawodników w tym 6 reprezentantów Warty Oborniki.
Do 5 lutego 2025 można zgłosić kandydatów do nagrody Osobowości Sportowych Gminy Oborniki, roku 2024!