W dni robocze za darmo na basen

Dzieci i młodzież, które uczą się w obornickich szkołach mogą korzystać do godz. 14:00 za darmo z lodowiska. Oczywiście jest też mozliwość skorzystania z promocji na basenie.

Centum Rekreacji Oborniki podobnie, jak w okresie świątecznym przygotowało na czas ferii niespodziankę. Tym razem w dni robocze ferii zimowych dzieci do 12. roku życia mogą korzystać z basenu za darmo. Taka możliwość istnieje do godz. 15:00.

Zatem zapraszamy nie tylko na lodowisko, ale także na basen. Warto skorzystać z tej okazji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież