Zagrają dla chorego Olka Spadło

Oborniccy kibole organizują w najbliższą niedzielę 26 stycznia turniej charytatywny. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie chorego Olka Spadło.

Piłkarskie zespoły m.in. ratowników, samorządowców, kiboli, nauczycieli rywalizować będą ze sobą o Puchar Burmistrza Obornik. Przez cały czas trwania zawodów będzie trwała zbiórka pieniędzy na dalsze leczenie i rehabilitację Olka Spadło.

W hali OCS w Obornikach w niedzielne popołudnie zobaczymy także poznańskich raperów, którzy wkrótce wydadzą nową płytę "Definicja Kibol 2". Przy produkcji teledysku mały udział ma nasz portal www.eoborniki.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w niedzielę od godz. 14:00 do hali przy ul. Obrzyckiej 88.

Zobacz, jak wyglądał ubiegłoroczny turniej - kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież