W sobotę tenisowy finał na kortach PSP

W trwającym od 23 lipca turnieju tenisa ziemnego o Puchar Prezesa Koła Emerytów i Rencistów Pożarnictwa w Obornikach na placu boju pozostało już tylko czterech zawodników.

W pierwszym półfinale naprzeciw siebie stanęli finaliści poprzedniego turnieju o puchar Komendanta Straży Pożarnej. Pojedynek pomiędzy Adrianem Szymot a Jackiem Ratajczakiem zapowiadał się bardzo pasjonująco. Po raz kolejny lepszy okazał się Adrian (6-4, 7-5) i to on w sobotę o godzinie 18:00 zagra w wielkim finale. W drugim półfinale zagrali Hubert Grobelny i Marek Komar. Rozegrany wczoraj wieczorem pojedynek pewnie wygrał ten pierwszy 6:1 i 6:2.

Wszystkich fanów tenisa ziemnego zapraszamy w sobotę o godzinie 18:00 na kort przy PSP w Obornikach. Po finale planowane jest zakończenie turnieju wraz z grillem i drobnym poczęstunkiem.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież