Skip to main content


Klub Żeglarski Kotwica z nowymi władzami

| Marcin | Na sportowo
foto: www.facebook.com/KLUBKOTWICA
foto: www.facebook.com/KLUBKOTWICA

Na początku marca 2024 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Żeglarskiego Kotwica w Rogoźnie. Podczas zebrania powołane zostały nowe władze klubu.

Klub Kotwica to jeden z najstarszych klubów sportowych działający na terenie Rogoźna. Powstał w 1935 roku. Aktualne władze klubu:

Komandor Klubu - Mirosław Sztuba

V-ce Komandor - Robert Klawiński

Skarbnik - Gerwazy Wojtkowiak

Sekretarz - Katarzyna Siwińska

Członek Zarządu - Jerzy Krzyżostaniak

Członek Zarządu - Arkadiusz Apoń

Członek Zarządu - Marek Nowak

źródło: www.facebook.com/KLUBKOTWICA

Na końcówce majowego weekendu od 4 do 5 maja 2024, Klub Kotwica w Rogoźnie organizuje regaty w klasie omega.
W niedzielę 24 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, mieszkańców gmin w powiecie obornickim.
23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.  W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe.
STS Gamaja zorganizowała rodzinne zawody. W rywalizacji wzięło blisko 70 uczestników. 
25 lutego odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków. W zawodach które odbyły się w Czempiniu wzięło udział troje reprezentantów klubu Warta Oborniki.
Korzystanie z roweru, jako środka transportu jest nie tylko lepsze dla naszego zdrowia, ale również nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska w takim stopniu, jak robią to samochody.
Tenisistki i tenisiści Gamaja Rogoźno powrócili do treningów.