Skip to main content


Zawody w tenisie stołowym w Czempiniu

| H.Hyżyk | Na sportowo
foto: H.Hyżyk
foto: H.Hyżyk

25 lutego odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków. W zawodach które odbyły się w Czempiniu wzięło udział troje reprezentantów klubu Warta Oborniki.

W kategorii Żaczek 3 miejsce wywalczyła Zuzanna Partyka. Antonina Dyk zajęła miejsce 17-20. W kategorii Żaków Tymoteusz Tomczak który uzyskał awans do turnieju głównego zajął ostatecznie miejsce 25-28.

W zawodach wzięło udział blisko 100 zawodniczek i zawodników.

foto: H.Hyżyk
Na końcówce majowego weekendu od 4 do 5 maja 2024, Klub Kotwica w Rogoźnie organizuje regaty w klasie omega.
W niedzielę 24 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, mieszkańców gmin w powiecie obornickim.
23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.  W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe.
Na początku marca 2024 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Żeglarskiego Kotwica w Rogoźnie. Podczas zebrania powołane zostały nowe władze klubu.
STS Gamaja zorganizowała rodzinne zawody. W rywalizacji wzięło blisko 70 uczestników. 
Korzystanie z roweru, jako środka transportu jest nie tylko lepsze dla naszego zdrowia, ale również nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska w takim stopniu, jak robią to samochody.
Tenisistki i tenisiści Gamaja Rogoźno powrócili do treningów.