Skip to main content


Poznański i Marcjan wygrali lll Turniej siatkówki plażowej o Puchar Kierownika OSiR

| Łukasz | Na sportowo

Aleksander Poznański i Damian Marcjan wygrali lll Turniej siatkówki plażowej o Puchar Kierownika OSiR.

20 sierpnia na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie rozegrano III Turniej siatkówki plażowej o Puchar Kierownika. W stojących na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym zawodach zagrało 12 par. Podsumowania zawodów dokonali: Pani Kierownik Renata Jałoszyńska - Biskupska, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski i prowadzący rozgrywki Zbigniew Chudzicki. 

Pierwsze miejsce po zaciętym meczu zdobyli Aleksander Poznański/Damian Marcjan ( Poznań), drugie wywalczyła para  Denys Marczenko/Mateusz Wołowicz ( Bydgoszcz). Brązowe krążki powędrowały do Dawida Helaka i Michała Nurczyńskiego z  Chrzypska i Bydgoszczy. Czwarte miejsce zdobył duet Jakub Bazylewicz/Mateusz Bejnarowicz (Wągrowiec/Gołańcz). Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe, a wszystkie piękne koszulki.

Organizatorzy turnieju dziękuję wszystkim uczestnikom turnieju i gratulują najlepszym. Zapewniają, że za tok odbędzie się lV edycja rywalizacji o Puchar Kierownika OSiR.

Na końcówce majowego weekendu od 4 do 5 maja 2024, Klub Kotwica w Rogoźnie organizuje regaty w klasie omega.
W niedzielę 24 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwach Wielkopolski Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Powiat obornicki reprezentowało 12 zawodniczek i zawodników, mieszkańców gmin w powiecie obornickim.
23 marca w Raszkowie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików.  W turnieju występowali jedynie zawodniczki i zawodnicy sklasyfikowani na miejscach od 1 do 32 w rankingu.  Rozgrywano gry indywidualne oraz drużynowe.
Na początku marca 2024 odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Żeglarskiego Kotwica w Rogoźnie. Podczas zebrania powołane zostały nowe władze klubu.
STS Gamaja zorganizowała rodzinne zawody. W rywalizacji wzięło blisko 70 uczestników. 
25 lutego odbyło się III Grand Prix Wielkopolski Żaczek i Żaków. W zawodach które odbyły się w Czempiniu wzięło udział troje reprezentantów klubu Warta Oborniki.
Korzystanie z roweru, jako środka transportu jest nie tylko lepsze dla naszego zdrowia, ale również nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska w takim stopniu, jak robią to samochody.