Aleksandra Nowak na podium wojewódzkiego turnieju tenisa stołowego

W Czempiniu w turnieju wojewódzkim rywalizowali reprezentanci Warty Oborniki.

5 stycznia w Czempiniu odbył się turniej wojewódzki o nazwie TOP 8. Występują w nim najlepszych ośmiu zawodników i zawodniczek z każdej kategorii wiekowej. Zawodnicy ci grają pomiędzy sobą. Formuła turnieju pozwala na rozegranie dużej liczby pojedynków a turniej ma głównie cel szkoleniowy. Tego samego dnia odbyło się tez spotkanie trenerów.
W kategorii Juniorek 3 miejsce zajęła Aleksandra Nowak. Agata Ławniczak grając jako Kadetka, wywalczyła 4 miejsce.

W kategorii Kadetów Borys Smela zajął 6 miejsce a Maria Magdziarek pośród Młodziczek miejsce 8.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież