Wygrana obornickiej tenisistki

Agata Ławniczak z Warty Oborniki wygrała II Grand Priś Wielkopolski w tenisie stołowym.

W sobotę, 9 listopada odbyło się w Czempiniu II Grand Prix Wielkopolski Kadetów i Kadetek. W turnieju wzięło udział 80 zawodników i zawodniczek z całej Wielkopolski. W kategorii Kadetek zwyciężyła Agata Ławniczak z Warty Oborniki. Rozstawiona z numerem pierwszym Agata pewnie wywalczyła awans do zawodów ogólnopolskich, które odbędą się w Sępólnie Krajeńskim.

Druga nasza Kadetka, Emilia Dziakowska zajęła miejsce 15-16. W kategorii Kadetów 8 miejsce zajął Borys Smela, Wawrzyniec Glura miejsce w przedziale 17-20 , a Jakub Hoffmann miejsce w przedziale 21-24.

Obornickim tenisistom życzymy kolejnych sukcesów.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież