Podwójne Mistrzostwo Polski dla Anny Biednej (foto)

Anna Biedna została Mistrzynią Polski podczas weekendowych Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness.

W Gorzowie Wielkopolskim w sobotę i niedzielę (26.-27.10.2019) odbyły się Mistrzostwa Polski juniorów i weteranów. W kategoria bikini fitness powyżej 166cm wystąpiła Anna Biedna. Wygrała swoją kategorie zostając w ten sposób Mistrzynią Polski .

W kategorii OPEN zmierzyła się z jeszcze jedną rywalką. Jej przeciwniczka była najlepsza w innej grupie weekendowych mistrzostw. Ten pojedynek także wygrała Anna Biedna stając się absolutną Mistrzynią Polski.
 
Za miesiąc odbędą się  Mistrzostwa Świata. Wśród reprezenantów Polski nie zabraknie oczywiście Anny Biednej. Życzymy kolejnych tytułów mistrzowskich.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież