Mongolscy Zbieracze Kapusty lepsi od Bardzo Dobrze

W Rogoźnie rozpoczął się IX sezon Gminnej Ligi Piłki Siatkowej.

Piłka siatkowa mocna zaakcentowała swoją obecność na sportowej mapie gminy Rogoźno. W okresie letnim trwało Grand Prix na Ośrodku za Jeziorem. Od 5 lat Łukasz Zaranek organizuje turniej Beach Volley w Pruścach. Poważnie o organizacji turnieju piłki siatkowej myśli poseł Jakub Rutnicki (więcej informacji wkrótce}. Rogozińska Gminna Liga Piłki Siatkowej wystartowała w tym roku już po raz dziewiąty. 

Tytułu mistrzowskiego w sezonie 2019/2020 broni Cieciur Team. Przeszkodzić w tym celu będą starały się zespoły: ACL Armagedon Team, Amatorzy, Będzie Dobrze, Holpol Gościejewo, KAC Ruda, Lekko Spoceni, Mongolscy Zbieracze Kapusty, Siwy Dym i Volley Bulls.

W pierwszej kolejce Cieciur Team pewnie wygrał z Amatorami. Bez straty seta zakończyly swoje mecze także Mongolscy Zbieracze Kapusty i KAC Ruda.

Komplet wyników 1 rundy - sala SP 3 w Rogoźnie, ul. Seminarialna -28 września 2019:

15:00 ACL Armagedon Team 3 - 2 Volley Bulls
16:30 Lekko Spoceni 2 - 3 Siwy Dym
18:00 Mongolscy Zbieracze Kapusty 3 - 0 Będzie Dobrze
19:30 Cieciur Team 3 - 0 Amatorzy
21:00 HolPol Gościejewo 0 - 3 Kac Ruda

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież