Beach Volley Pruśce 2019 oczami uczestników (film)

Turniej Beach Volley Pruśce 2019 zakończył się wygraną pary Marcin Matulis i Kamila Więciorkowski.

2 dni rywalizacji w różnych warunkach pogodowych na pewno zapadnie uczestników prusieckiego turnieju siatkówki plażowej. V edycję zmagań na piasku wygrała para Marcin Matulis/Kamil Więciorkowski. Wśród rogoźnian najlepsi okazali się Bartosze Wieczorek i Tabat z Cieciur Team.

prusce beach volley 2019

Od 5 lat turniej siatkówki plażowej w Pruścach organizuaje Stowarzyszenie Do Przodu, którego prezesem jest Łukasz Zaranek. Co sami uczestnicy turnieju mówili o V edycji Beach Volley Pruśce 2019? youtube.com/eoborniki.pl

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież