Rutnicki CUP 2019 potrwa do godz. 18:00 (foto)

Na plaży miejskiej w Obornikach trwa turniej siatkówki plażowej Rutnicki CUP 2019.

84 zawodników i zawodniczek rywalizuje w eliminacjach Rutnicki CUP 2019. Na plaży Kąpieliska Żwirki w Obornikach 42 pary rozpoczęły zmagania od fazy play-off. Już zatem pierwsze spotkania miały niezwykłe znaczenie. Przegrywający odpadał z dalszej rywalizacji. Szansy będzie musiał szukać w innych eliminacjach.

Na Kąpielisku panuje świetna sportowa atmosfera, a uprzyjemnia ją muzyka. Na miejscu można zakupić coś do zjedzenia i picia. Zapraszamy na Żwirki. Turniej potrwa do minimum godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież