Jak uczcić 680 lecie Obornik?

Wielkie rocznice mają to do siebie, że motywują do dużych wyzwań. Taką okazją jest 680 lecie Obornik. Z interesującą propozycją wyszedł pan Leszek Kazimierczak.

Propozycja jest prosta 680 km na 680 lat Obornik. Wyzwanie sportowe polega na pokonaniu 11 okrążeń po 62 km. Całość planowana jest do wykonania bez przerwy, w czasie ponad 24 godziny bez względu na warunki atmosferyczne.

Jak pisze Pan Leszek na swoim profilu społecznościowym: Jazda ponad 24h, tempo 27-30 km/h... zapraszam do wspólnego kręcenia.

Zapraszamy więc do wspólnej jazdy, ale i do kibicowania. Start 29.06.2019 r. - godz. 12:00 parking przy hali Sportowej ul. Obrzycka 88. 

Trasa wyzwania:

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież